Celem konferencji jest usystematyzowanie i aktualizacja wiedzy nt. diagnostyki zakażenia HIV oraz współpracy z osobą potencjalnie zakażoną, a także zwiększenie świadomości społecznej w zakresie problematyki HIV/AIDS.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką HIV/AIDS, a przede wszystkim do pracowników służby zdrowia: lekarzy POZ, psychologów, terapeutów, ratowników medycznych, pielęgniarek, pracowników punktów konsultacyjno-diagnostycznych.

Nagrania przygotowane przez ekspertów  udostępniane są sukcesywnie zarejestrowanym użytkownikom na dedykowanej stronie internetowej https://hiv.pomorskie.eu/

Konferencja odbywa się w formie on-line i trwa do 15 października.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Za udział w konferencji Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku przyznaje 4 punkty edukacyjne.

PepsiCo oferuje staże dla absolwentów w programie „Dare To Do More”. Nowa edycja startuje już 1 września 2020 roku, a absolwenci rozpoczną staże w styczniu 2021 roku.

Kandydaci mają za zadanie stworzenie własnego unikalnego procesu, produktu spożywczego lub napoju, lub zmodyfikowanie istniejącego produktu PepsiCo, a następnie zaprezentowanie go liderom PepsiCo i wyjaśnienie, w jaki sposób wprowadzą go na rynek. Osoby, które przejdą do etapu finalnego zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, a najlepsi zapewnią sobie miejsce w programie rozwojowym dla absolwentów.

W tegorocznej polskiej edycji wyzwania kandydaci powalczą o jedno z 14 miejsc w dwuletnim programie stażowym w następujących działach PepsiCo: marketing, finanse, HR, obsługa klienta i logistyka, IT oraz dział zakupów globalnych. Zadaniem uczestników będzie zaproponowanie nowego trendu w branży spożywczej, a następnie zaprezentowanie koncepcji i sposobów promocji.

Oparta na idei grywalizacji inicjatywa zrealizowana zostanie w okresie 12 tygodni, a jej celem będzie wyłonienie młodych osób, które będą miały szansę podbić serca konsumentów. Wybrani kandydaci zmierzą się również ze sobą i będą walczyć o trzy główne nagrody podczas finałów europejskich, które odbędą się w Barcelonie w Hiszpanii, gdzie spotkają innych finalistów z regionu.

Oprócz Polski program dostępny będzie w kilku innych krajach europejskich, w tym we Francji, Wielkiej Brytanii, Grecji, Serbii, Rumunii, Turcji oraz na Litwie. Tegoroczna edycja wydarzenia, rozszerza się z ofertą pracy z trzech zespołów do dziewięciu: Digital / eCommerce, Insights, Commercial / Sales, Supply Chain / CS&L, Global Procurement, Agro Procurement, Finanse, IT i HR. W porównaniu z rokiem 2019 PepsiCo oferuje trzy razy więcej miejsc do objęcia w całej Europie.

Etap I: Zapisy + zgłaszanie pomysłów – do 16 października 2020 r.
Rejestracja kandydatów dostępna jest pod adresem: daretodomore.pepsico.com

Agencja Marketingowa NPROFIT ogłasza konkurs dla studentów i młodych absolwentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie na stanowisku copywriter.
Zadaniem stażysty będzie przygotowanie treści dla nowego projektu Agencji NPROFIT tj. platformy Terdeals.com.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
Stażysta otrzyma wsparcie w zakresie tworzenie tekstów zgodnie z wymaganiami zasad SEO, nabędzie również podstawową wiedzę z dziedziny pozycjonowania.
Zgłoszenia należy przesłać do 16 października.
Nagrodą w konkursie jest płaty staż!

Zapraszamy do udziału!

Wypłata każdego pracownika składa się z kilku części, dlatego podawana w ofertach o pracę kwota brutto zawsze jest wyższa niż wysokość wynagrodzenia, która ostatecznie trafia do rąk zatrudnionego. Czy wiesz, jak liczyć kwotę netto wypłaty proponowanej przez rekrutera? Nowoczesne narzędzia mogą Ci w tym pomóc.

Powstał darmowy kalkulator wynagrodzeń, w którym bez limitów możesz przeliczać różne kwoty wynagrodzenia netto i brutto, a także dokładne wartości odprowadzanych składek. Po wpisaniu wysokości miesięcznej płacy uzyskamy pełne zestawienie części wynagrodzenia i oskładkowania na najpopularniejszych rodzajach umów.

Darmowy kalkulator wynagrodzeń umożliwia przeanalizowanie tych kwot, na wykresach przedstawia koszty pracownika i pracodawcy, podaje wyliczenie kwot netto, brutto, składek na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Możesz w nim sprawdzić także rozpiskę roczną wynagrodzenia i jego części z podziałem na poszczególne miesiące.

Według obowiązującego prawa uczniowie i studenci do 26 roku życia przy zatrudnieniu są zwolnieni z podatku dochodowego. Kalkulator ujmie to w rozliczeniu, jeśli przejdziemy do zaawansowanych ustawień narzędzia.

https://www.aplikuj.pl/kalkulator-wynagrodzen

Miejski Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie informuje, iż aktualnie posiada środki finansowe na organizację staży i szkoleń dla osób bezrobotnych. Szkolenie, zakończone egzaminem zewnętrznym, pozwala nabyć, podwyższyć lub dostosować kompetencje i kwalifikacje do obecnego rynku pracy. Staż daje szansę  nabycia praktycznych umiejętności zawodowych na określonym przez pracodawcę stanowisku pracy. Za czas odbywania szkolenia i stażu przysługuje stypendium, a warunkiem skorzystania z oferty jest rejestracja w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie.

WARUNKIEM SKORZYSTANIA Z WW. FORM WSPARCIA JEST: MELDUNEK NA TERENIE MIASTA LUBLIN ORAZ STATUS OSOBY BEZROBOTNEJ

Więcej dowiesz się:
na stronie: www.muplublin.praca.gov.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: (81) 466-52-52
adres: ul.Niecała 14, 20-080 Lublin,
p. 1 (parter) - informacja

 

Każdego miesiąca portal Gowork.pl jest odwiedzany przez 6 mln użytkowników w poszukiwaniu pracy, pracowników oraz opinii na temat pracodawców.

Skorzystaj i TY! Wejdź na: https://www.gowork.pl/ i sprawdź czy mamy coś dla Ciebie!

Oferty pracy, staży i praktyk w Lublinie:

https://www.gowork.pl/praca/lublin;l

  • Chcesz poznać fajnych ludzi i zaangażować się w działania charytatywne?
  • Lubisz wyzwania, chcesz wziąć udział w ciekawych szkoleniach i podnieść swoje szanse na znalezienie dobrej pracy w przyszłości?
  • Masz 15-29 lat?
  • Mieszkasz w: Lublinie, Zamościu, Chełmie, Łukowie, Lubartowie, Biłgoraju, Dęblinie, Opolu Lubelskim, Radzyniu Podlaskim, Puławach lub Włodawie?

Jak się zgłosić?
Wejdź na stronę www.pck.lublin.pl i uzupełnij formularz.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!
W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy uzupełnić dokumenty

W ramach projektu zapewniamy:
1. Szkolenia wstępne – 64 godziny dla każdej z grup (w podziale na 8 godzinne dni szkoleniowe / 8 x 45 minut)
2. Wolontariat i zaangażowanie w działalność Grupy SIM PCK – 10 miesięcy dla każdej grupy + cotygodniowe spotkania grupy
3. Warsztaty tematyczne
– Kompetencje miękkie (2 x 4 godziny )
– Warsztaty aktywistyczne – jak organizować wydarzenia na rzecz pomocy innym (2 x 4 godziny ) – Kompetencje międzykulturowe (2 x 4 godziny )
– Kompetencje społeczne w pracy wolontariusza (2 x 4 godziny )
– Narzędzia i technologie multimedialne w pracy w NGO (2 x 4 godziny )
– Tolerancja i akceptacja (2 x 4 godziny )
– Zdrowie i zdrowy styl życia (2 x 4 godziny )
– Pierwsza Pomoc (2 x 4 godziny )
– Warsztaty manualne i rękodzielnicze (2 x 4 godziny )
4. Coaching – 4 godziny coachingu dla każdej osoby.
5. Organizacja projektów lokalnych – każda z grup otrzyma 2 000,00 zł na organizację własnych mini projektów lokalnych
6. Spotkania liderów/ek – 4 dniowe wyjazdowe szkolenia liderów/ek – po 3 osoby z każdej grupy.

Zapraszamy do skorzystania z Programu Stażowego Absolwent.

Program przeznaczony jest dla absolwentów wszystkich kierunków studiów bezpośrednio po zakończonych studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest poznanie specyfiki pracy w wybranym dziale. Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.

Więcej szczegółów: Program stażowy Absolwent