AVON Operations PolskaAvon Operations Polska to jedna z najnowocześniejszych fabryk kosmetyków w Europie. Garwolińska fabryka w której dziennie produkowanych jest ponad milion sztuk kosmetyków, co roku organizuje trzymiesięczny Program Praktyk Letnich. Tylko do 26 kwietnia studenci kierunków technicznych i ekonomicznych mają czas na przesłanie aplikacji oraz szansę na zdobycie wiedzy i doświadczenia pod okiem specjalistów w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie. 

 

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów i absolwentów takich kierunków jak: automatyka i robotyka, mechatronika, Inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria produkcji, ale również logistyka, zarządzanie czy chemia i biotechnologia. Niemal od początku swojej działalności, Avon Operations Polska zaangażowany jest we wspieranie uzdolnionej młodzieży. Od lat blisko współpracuje z uczelniami technicznymi i ekonomicznymi, dzieląc się swoim doświadczeniem i dając szansę studentom i absolwentom na dalszy rozwój m.in. poprzez Program Praktyk Letnich, w którym, w ciągu ostatnich 5 lat uczestniczyło już przeszło 100 praktykantów z całej Polski.

Trzymiesięczne Praktyki w Avon Operations Polska umożliwiają studentom pracę
w międzynarodowych zespołach oraz fabryce, która odnosi globalne i regionalne sukcesy. Po corocznej edycji programu Avon Operations Polska oferuję dalszą współpracę ok. 30% uczestników. Fabryka kładzie duży nacisk na proces kształcenia pracowników, dlatego studentom którzy po odbyciu praktyk pozostają w Avon Operations Polska oferuje szereg specjalistycznych szkoleń jak również wsparcie np. w dalszej nauce języka angielskiego.

Program Praktyk Letnich rozpoczyna się w lipcu, jednak tylko do 26 kwietnia studenci, którzy pragną zdobyć zawodowe doświadczenie w jednej z największych oraz najnowocześniejszych fabryk w Europie mogą aplikować przez stronę www.kariera.avonpolska.pl.