25 marca 2015 - Bezpłatne Targi Pracy w Targach Lublin. www.praca.targi.lublin.pl.
 
Szukasz pracy, chcesz podnieść swoje kompetencje, a może nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzą Targi Pracy, które odbędą się w dniu 25 marca na terenie Targów Lublin. Będzie to ważne wydarzenie na mapie Polski Wschodniej, które umożliwi bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami chcącymi zapoznać się z nowościami i trendami na rynku pracy. Będzie to także idealny czas aby poznać wymagania jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom. Celem imprezy jest wyrównanie dostępu do rynku pracy osobom niezatrudnionym, zwrócenie uwagi na wsparcie bezrobotnych z różnych środowisk społecznych oraz przedstawienie możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników - mówi Ewa Kołodyńska - Cioczek Koordynator Projektu.
 
Targi Pracy stworzą możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, szkoleniami, kursami oraz innymi możliwościami zawodowo-edukacyjnymi. Atmosfera wydarzenia będzie sprzyjała spotkaniom na linii pracodawca- pracownik. Patronat Honorowy nad Targami Pracy objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz, Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk. Równocześnie z tą imprezą zostaną zorganizowane Targi Edukacyjne, podczas których będzie można pozyskać informację odnośnie najnowszych możliwości kształcenia szczególnie w województwie lubelskim. Oferta wystawców będzie skierowana zarówno do tych, którzy rozważają kontynuację edukacji w szkołach i na uczelniach wyższych, jak również do osób które myślą o połączeniu nauki z pracą.
Targi Lublin zapraszają na wydarzenie wszystkich bezrobotnych poszukujących miejsca pracy oraz osoby zainteresowane doskonaleniem i podnoszeniem swoich kompetencji.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym Planem Wystąpień i Prezentacji, które odbędą się podczas Targów Pracy 2015. 
 
25 marca 2015 - Sala Konferencyjna B1 Targi Lublin, ul. Dworcowa 11
 
godz. 10.00 - 11.00 Moja firma (Wojewódzki Urząd Pracy)
godz. 11.30 - 12.30 Jak i gdzie szukać pracy (Wojewódzki Urząd Pracy)
godz. 12.30 - 13.30 Dokumenty EuroPass jako sposób prezentacji kwalifikacji i kompetencji na europejskim rynku pracy (EuroPass)
godz. 13.30 - 14.30 Moja firma (Wojewódzki Urząd Pracy)