FutureLeaders

 

Dla studentów, którzy podczas studiów chcą robić coś więcej, działalność w organizacji studenckiej jest strzałem w dziesiątkę. W ten sposób wzbogacają swoją atrakcyjność na rynku pracy i zdobywają ciekawe doświadczenie, które wyróżni ich na rynku pracy.

 

Future Leaders to program umożliwiający dołączenie do AIESEC - największej organizacji na świecie, prowadzonej przez studentów dla studentów. Poszukujemy ludzi z pasją, dążących do rozwoju osobistego oraz otwartych na międzynarodowe znajomości. Studenci mają szeroki wybór co do aktywności, które mogą realizować w ramach Future Leaders. Jeżeli zależy im na pracy w międzynarodowym środowisku, ciągłym kontakcie ze studentami i osobami zza granicy – znajdą to wszystko w podprogramie Social Entrepreneur. Public Relations, grafika, media, autoprezentacja – to tylko niektóre zagadnienia, w ramach których mogą rozwinąć się w segmencie Marketing. Inną opcją jest wybór podprogramu Business Sales, gdzie głównym zadaniem jest nawiązywanie kontaktów z lubelskimi firmami, startup-ami i przedsiębiorcami oraz poszukiwanie partnerów.

Dołączając do Future Leaders, młodzi ludzie mają szansę stać się częścią inicjatyw mających bezpośredni wpływ na lokalne środowisko, jednocześnie zdobywać międzynarodowe kontakty i doświadczenie, którego często brakuję na studiach.

Jak mówią członkowie organizacji ,,Z nami możesz więcej!'' Dlaczego? AIESEC to młodzi, ambitni ludzie, którzy zdobywają nowe doświadczenia łącząc pasję
z praktyką i zwyczajnie czerpią przyjemność i korzyści z rozwoju własnego potencjału!

Rekrutacja na działalność w Oddziale Lokalnym AIESEC trwa do 25 lutego.

Aplikować można na: bit.ly/FutureLeadersLublin