START-UP 2014

Fundacja „ Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” informuje o wznowieniu naboru Biznes planów do Konkursu Startup 2014 realizowanego na zlecenie Gminy Miasta Puławy.  

Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby/podmioty, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż dwa lata do dnia zgłoszenia się do Konkursu.

Celem Konkursu jest wyselekcjonowanie innowacyjnych pomysłów, które wyróżnią się na tle istniejących na rynku rozwiązań i będą mieć szansę, aby stać się udanym oraz dochodowym biznesem.

W celu wzięcia udziału w Konkursie należy złożyć Biznes plan z opisem innowacyjnego pomysłu na startup, wypełniony komputerowo wg wzoru umieszczonego na stronie internetowej www.fpcp.org.pl w zakładce projekty  /,,Startup 2014”/ dokumenty.

Biznes plan należy złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty lub kurierem (za potwierdzeniem odbioru) do siedziby Fundacji „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, mieszczącej się przy ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy.

Nabór zgłoszeń do Konkursu prowadzony będzie w terminie od 22.10.2014r do 28.10.2014r. w godzinach 8:00 – 16:00.

W przypadku składania Biznes planu za pośrednictwem poczty/kuriera, za dzień złożenia dokumentów uważa się dzień i godzinę wpływu do siedziby Fundacji. Regulamin Konkursu i wzór Biznes planu jest dostępny w siedzibie Fundacji oraz  na stronie internetowej www.fpcp.org.pl w zakładce projekty  /,,Startup 2014”/ dokumenty

Nagrodą w Konkursie jest 12 miesięcy  bezpłatnej inkubacji w Inkubatorze Technologicznym Puławskiego Parku Naukowo- Technologicznego.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”
24-110 Puławy, ul. Mościckiego 1
osoba do kontaktu
Anna Kuśmierz
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.(081) 470 09 00
fax.(081) 470 09 30