Chcesz wreszcie zdobyć realne doświadczenie w tworzeniu, planowaniu i zarządzaniu zespołem?

Oferujemy ci wolontariat, jakiego nie mają inne organizacje!

Wyślij zgłoszenie klikając w ten link

 Program menadżerski FKID to niezwykły projekt. Stwarza szansę na wyzwolenie potencjału energii i pomysłowości. Jest skierowany do każdego, kto w przyszłości chce zostać liderem zespołu, przedsiębiorcą, menadżerem, lub szkoleniowcem.

Szukamy ambitnych i zmotywowanych kandydatów. Takich, którzy chcą się nauczyć organizacji, planowania i zarządzania ludźmi.

W ramach programu menadżerskiego zapewniamy

  1. certyfikat ukończenia, a dla wybitnych dodatkowe referencje
  2. szkolenia z przywództwa
  3. szkolenia z budowania relacji biznesowych
  4. szkolenia z wizerunku i elementów negocjacji
  5. coaching
  6. możliwość zrealizowania własnego pomysłu
  7. zdobycie cennych znajomości

Wyślij zgłoszenie klikając w ten link

Informacje szczegółowe:

Robimy to, żeby spełniać misję Fundacji Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu: ,,Aby budować lepszą przyszłość dla wszystkich, pomagamy ludziom się rozwijać i osiągać niesamowite rzeczy”.

Program menadżerski FKID polega na zebraniu grupy dwunastu osób, przeszkoleniu ich i umożliwieniu im zrealizowanie własnego projektu.

Celem programu jest nauczyć przynajmniej połowę uczestników praktycznego zarządzania projektem i zespołem. Jeśli znajdziesz się w tej grupie, zyskasz umiejętności, które uczynią cię prawdziwym liderem. W ten sposób realizujemy jedno z założeń statutowych FKID – budowanie społeczeństwa przedsiębiorczego i obywatelskiego.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wyślij zgłoszenie.

FUNDACJA KREATYWNOŚĆI I INNOWACYJNOŚCI W DZIAŁANIU