Drodzy Studenci,

Urząd Miasta Lublin oraz Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza na Dzień Kariery 2014, który odbędzie się 13 października 2014 roku w godzinach 900 - 1400 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym S.A. przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

 

 

Myślą przewodnią tegorocznej edycji wydarzenia jest próba zwrócenia większej uwagi studentów lubelskich uczelni na konieczność racjonalnego planowania dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Uczestnicy będą mieli również okazję do zapoznania się z ofertą lubelskich przedsiębiorców.

W trakcie Dnia Kariery równolegle odbywać się będzie konferencja tematyczna „Ucz się w Lublinie – Pracuj w Lublinie”, podczas której zaprezentowane zostaną m.in. informacje związane ze strategią rozwoju miasta, przykłady dobrych praktyk w pozyskiwaniu oraz działalności inwestorów tworzących nowe miejsca pracy, a także tematyka rynku pracy.

Program konferencji

Plakat

 W celu ułatwienia studentom Państwa uczelni/szkoły dogodnego dojazdu-  dzięki uprzejmości MPK Lublin Sp. z o.o- udało się pozyskać bezpłatny  transport na wydarzenie.

 Autobusy MPK Lublin będą podstawione w dniu 13 października 2014 r. na  parking przy Chatce Żaka i o godz. 8.30 odjadą w kierunku Parku Naukowo  – Technologicznego