Kto może aplikować do programu Ambasadorzy KPMG?

Do programu zapraszamy studentów I, II lub III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich studiujących kierunki ekonomiczne i prawnicze, a także zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia, informatykę lub nauki ścisłe, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko-doradczej.

Do programu mogą aplikować studenci z uczelni w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku i we Wrocławiu.

Jeśli dodatkowo należysz do organizacji studenckich lub kół naukowych, biegle posługujesz się językiem angielskim, jesteś komunikatywny, zmotywowany, posiadasz zdolności organizatorskie i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań koniecznie zaaplikuj do programu Ambasadorzy KPMG.

Jak wygląda rekrutacja do programu?

Każdego kandydata traktujemy indywidualnie, dlatego chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia i motywacji do działania.

Rekrutacja do programu przebiega w trzech etapach:

I etap: Wypełnij formularz aplikacyjny.

Do formularza aplikacyjnego dodaj prezentację najlepiej przedstawiającą Ciebie (może być to video, prezentacja w PowerPoint, opis lub inna forma) i prześlij na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

II etap: Test on-line z języka angielskiego.

III etap: Rozmowa kwalifikacyjna online.

Na podstawie wyników rozmów kwalifikacyjnych wyłonimy najlepszych kandydatów, których zaprosimy do Programu Ambasadorzy KPMG.

Jeśli masz pytania dotyczące programu „Ambasadorzy KPMG”Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły:

https://home.kpmg/pl/pl/home/careers/studenci-i-absolwenci/programy-dla-studentow/ambasadorzy-kpmg.html