Masz pomysł na biznes? To łap bilet do Rzeszowa!

22-24 listopada w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce odbędzie się największa startupowa impreza na podkarpaciu - Startup Weekend Rzeszów.

To już 5 edycja wydarzenia, które cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród osób chcących stworzyć od zera własną firmę. Stolica innowacji w ten sposób co roku ściąga do siebie miłośników biznesowych wyzwań z całej Polski.

Startup Weekend pozwala każdemu, kto dysponuje ciekawym pomysłem technologicznym, nawiązać współpracę z programistami, developerami, grafikami, czy specjalistami od marketingu. Uczestnicy tworzą zespoły i z pomocą ekspertów różnych branż, w ciągu 54 godzin rozwijają projekt, którego rynkową wartość ocenia w finale Jury.

Największe atuty wydarzenia to:

MENTORING - Pomysły są na bieżąco walidowane przez doradców, posiadających bogate doświadczenie rynkowe

NETWORKING - Weekend pozwala znaleźć wspólników oraz daje szanse zainteresowania inwestorów, którzy poszukują startupów z potencjałem.

ŚWIETNA ZABAWA I NAGRODY - Startup Weekend to inspirujące rozmowy, przy pysznej kawie i śniadaniach, które pobudzają uczestników do zmagań. A na najlepszych czekają nagrody ufundowane przez firmę Samsung :)

Event jest skierowany do każdego, kto swoje umiejętności chce przekuć w odnoszący sukcesy startup. Wiek nie ma znaczenia!

Tylko do 15 listopada bilet zakupisz w promocyjnej cenie 39 zł.

Nie czekaj i APLIKUJ:
https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-rzeszow-5-tickets-75053042671

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Wydarzenie prowadzone jest w ramach projektu realizowanego w partnerstwie: Liderem/Animatorem Platformy Startowej - Start in Podkarpackie jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Źródło finansowania:
Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020 Oś priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania:1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów. Projekt Platformy startowe „Start In Podkarpackie".