#PRAKTYKI2019
Szukasz miejsca gdzie będziesz mieć szansę zweryfikować swoją ścieżkę zawodową? Interesuje Cię praca w obszarze projektów finansowanych ze środków publicznych w tym tych z UE (praktyki w NCBR) lub w obszarze działów wsparcia organizacji tzw. back office (praktyki NCBR+)? Masz ochotę doświadczyć jak to jest pracować na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki? Jesteś otwarta/y na to by na własnej skórze poznać ciekawe oblicze administracji publicznej? 
Jeśli odpowiedziałaś/eś 4 razy tak to świetnie trafiłaś/eś bo specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy  PROGRAMY LETNICH PRAKTYK!
W naszej tegorocznej ofercie znajdują się różnorodne 2- lub 3-miesięczne płatne praktyki absolwenckie (18 złotych brutto za godzinę). Każdy z praktykantów będzie mógł liczyć nie tylko na wsparcie indywidualnego opiekuna praktyk, ale i na wyzwania dostosowane do swoich oczekiwań. 
Wiele z praktyk w Grupie NCBR przerodziło się już w stałą pracę. Do tej pory 46% praktykantów zostawało z nami na dłużej. Osobom, które wspólnie z menedżerami działów zdecydują się kontynuować przygodę z NCBR lub NCBR+, w zależności od ich potrzeb, będziemy w stanie zaoferować ewentualne pełnoetatowe zatrudnienie lub elastyczną współprace, która umożliwi łączenie pracy ze studiami. 

#KIEDY
Aktualnie ZBIERAMY aplikacje rekrutacyjne! Pełne ogłoszenie rekrutacyjne na praktyki do NCBR znajdziesz TU, a na praktyki do NCBR+ TU.

Spotkania rekrutacyjne odbędą się już w czerwcu. Program praktyk wystartuje oficjalnym otwarciem i spotkaniem adaptacyjnym (OPEN DAY) 1 lipca 2019 roku.