Jesteś absolwentem nie posiadającym zatrudnienia?

Ukończyłeś szkołę wyższą na kierunku ekonomia lub administracja?

Chcesz podnieść kompetencje, ale nie wiesz od czego zacząć?

Weź udział w realizowanym przez Fundację „OIC Poland” w Lublinie projekcie „Graduates of Economics and Administration on the European Labour Market” – ELM, który polega na odbyciu 2-tygodniowych staży w Niemczech zgodnie z posiadanym profilem zawodowym.

Projekt skierowany jest do osób, które dążą do podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji osobistych i społecznych. Staże w przedsiębiorstwach i organizacjach w Niemczech pozwolą uczestnikom projektu na zdobycie doświadczenia oraz na uzupełnienie „luk kompetencyjnych” w zakresie kompetencji osobistych oraz społecznych, jak również na rozwinięcie kompetencji językowych.

 

Projekt podzielony jest na dwa etapy.

Pierwszy etap obejmuje przygotowanie kulturowe i językowe uczestników projektu, które zostanie przeprowadzone w okresie marzec - kwiecień 2014r.

Kolejny etap obejmuje 2-tygodniowy staż w Niemczech. Staż realizowany będzie w niemieckich przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach działających w branży zgodnej z posiadanym przez uczestników profilem zawodowym. Wyjazdy stażowe odbywać się będą od 11 maja do 7 czerwca 2014r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 81 710 46 41.

Wszelkie pytania związane z projektem można także kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” - Leonardo da Vinci (People in the Labour Market).