Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl organizuje konkurs, w którym należy przedstawić swoją nowatorską ideę na biznes. Jest to niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi na spełnienie swoich marzeń.

Konkurs skierowany jest do osób z całego świata w wieku 18-30 lat. Prezentację należy złożyć na stronie internetowej platformy do 31 grudnia 2016 roku, wypełniając formularz aplikacyjny. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15,000 euro.

Berlin Startup Calling 2016

 

 

 

Kryteria prezentacji? Wszystko, co wiąże się z nowymi technologiami: od wersji mobile po cloud computing.

           

 Co można wygrać?

  • I miejsce – 7.000€ w gotówce + 6-miesięczny staż w Berlinie
  • II miejsce – 3.500€ w gotówce
  • III miejsce – 1.750€ w gotówce
  • IV miejsce – Macbook (11" 128 GB)
  • V miejsce – iPad (16 GB)

Organizatorem  konkurs jest Visual Meta GmbH twórca platformy zakupowej, która z powodzeniem działa w Polsce od 2012 roku. Poza naszym krajem jest obecna w 18 krajach na świecie. W roku 2009 dwaj założyciele Visual Meta: Robert M. Maier i Johannes Schaback zaczynali realizować swój pomysł w małym mieszkaniu, w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg. Dzisiaj Visual Meta GmbH to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 250 osób z całego świata i podbijająca swym pomysłem kolejne kraje. Tak właśnie rozwijają się najlepsze idee!

Więcej informacji i formularz aplikacyjny:

http://www.shopalike.pl/berlin-startup-calling-2016

Kontakt prasowy: Anna Mencel e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: +48 22 307 15 25