Jobted is the International Career Website used by thousand of communities, schools and universities all over the world that can help people and especially students and unemployed to find a job or an internship quickly, easily and for free.

The main advantages of https://www.jobted.com :

- 100% free, no registration required.

- More than 950 000 job offers in UK, 900 000 in Germany, 600 000 in France, 800 000 in Italy.

- A "Job Descriptions" section https://uk.jobted.com/job-descriptions : a guide to all the most popular jobs, with many tips that will help you to choose the best way to get the job of their dreams.

- The Jobted Career Blog https://uk.jobted.com/blog/ with all the best tips for finding a job: CV, Job Interview, Career Tips.

Jeśli macie pomysł jak zmienić polskie miasta w #smartcities to ostatnia szansa na dołączenie do Hackathonu Wizja Rozwoju ‘19, który odbędzie się już 24-25 czerwca w Gdyni!

Dlaczego warto? Na uczestników czeka:

  • nagroda główna - 10.000 PLN (z łącznej puli 20.000 PLN),
  • możliwość zaprezentowania pomysłu przed przedstawicielami Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii,
  • darmowy bilet wstępu na jedną z największych konferencji gospodarczych w Polsce!

Partnerami wydarzenia są m.in. przedstawiciele Ministerstw, KGHM, LOTOS, Bank Polski i wiele innych.

Rejestracja trwa tylko do 22 czerwca, a liczba miejsc jest ograniczona!
Zarejestruj się już dziś: http://bit.ly/2019Wizja

Zdobądź doświadczenie w pracy w administracji rządowej i rozwiń swoje kompetencje pod opieką ekspertów!
Poznaj w praktyce zasady funkcjonowania prestiżowej instytucji sektora środowiska!

Dlaczego warto:

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpraca w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • rozwój zainteresowań zawodowych,
  • doskonalenie kompetencji miękkich, w tym m.in. skutecznej komunikacji, pracy w grupie, zdolności analitycznych i wielu innych.

Więcej informacji w zakładce "Bank ofert - Praktyki", pod linkiem:
http://biurokarier.wsei.lublin.pl/index.php/pl/oferty-praktyk?pid=59&sid=1597:wolontariusz-praktykant-w-biurze-prezydencji-cop

Zapraszamy do aplikowania na nowe oferty pracy w Ministerstwie Środowiska:

- główny specjalista ds. ochrony przed polami elektromagnetycznymi w Wydziale Orzecznictwa Administracyjnego i Oddziaływań Fizycznych w Departamencie Zarządzania Środowiskiem (termin składania ofert: 2019-06-17)

https://bip.mos.gov.pl/praca/nabor-do-sluzby-cywilnej/nabor-na-wolne-stanowiska-w-ms/oferty-pracy/job/glowny-specjalista-do-spraw-ochrony-przed-polami-elektromagnetycznymi-w-wydziale-orzecznictwa-admi-1/
- specjalista ds. obsługi asystenckiej Pełnomocnika Rządu ds. Prezydencji Konferencji Stron w Wydziale ds. Komunikacji i Priorytetów w Biurze ds. Prezydencji Konferencji Stron (termin składania ofert: 2019-06-14)

https://bip.mos.gov.pl/praca/nabor-do-sluzby-cywilnej/nabor-na-wolne-stanowiska-w-ms/oferty-pracy/job/specjalista-do-spraw-obslugi-asystenckiej-pelnomocnika-rzadu-ds-prezydencji-konferencji-stron-w/  

Szczegółowe informacje na temat pracy, praktyk studenckich i wolontariatu są do znalezienie na stronie:
https://www.gov.pl/web/srodowisko/kariera-w-ministerstwie

#PRAKTYKI2019
Szukasz miejsca gdzie będziesz mieć szansę zweryfikować swoją ścieżkę zawodową? Interesuje Cię praca w obszarze projektów finansowanych ze środków publicznych w tym tych z UE (praktyki w NCBR) lub w obszarze działów wsparcia organizacji tzw. back office (praktyki NCBR+)? Masz ochotę doświadczyć jak to jest pracować na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki? Jesteś otwarta/y na to by na własnej skórze poznać ciekawe oblicze administracji publicznej? 
Jeśli odpowiedziałaś/eś 4 razy tak to świetnie trafiłaś/eś bo specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy  PROGRAMY LETNICH PRAKTYK!
W naszej tegorocznej ofercie znajdują się różnorodne 2- lub 3-miesięczne płatne praktyki absolwenckie (18 złotych brutto za godzinę). Każdy z praktykantów będzie mógł liczyć nie tylko na wsparcie indywidualnego opiekuna praktyk, ale i na wyzwania dostosowane do swoich oczekiwań. 
Wiele z praktyk w Grupie NCBR przerodziło się już w stałą pracę. Do tej pory 46% praktykantów zostawało z nami na dłużej. Osobom, które wspólnie z menedżerami działów zdecydują się kontynuować przygodę z NCBR lub NCBR+, w zależności od ich potrzeb, będziemy w stanie zaoferować ewentualne pełnoetatowe zatrudnienie lub elastyczną współprace, która umożliwi łączenie pracy ze studiami. 

#KIEDY
Aktualnie ZBIERAMY aplikacje rekrutacyjne! Pełne ogłoszenie rekrutacyjne na praktyki do NCBR znajdziesz TU, a na praktyki do NCBR+ TU.

Spotkania rekrutacyjne odbędą się już w czerwcu. Program praktyk wystartuje oficjalnym otwarciem i spotkaniem adaptacyjnym (OPEN DAY) 1 lipca 2019 roku. 

Zapraszamy do odwiedzenia Miasteczka Humanitarnego podczas Warszawskich Targów Humanitarnych WHE 2019, które odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2019 r. na terenie wystawowym PTAK EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

Program Miasteczka został przygotowany specjalnie z myślą o wszystkich, którzy zainteresowani są problematyką pomocową, a szczególnie o uczniach, studentach i nauczycielach, dla których spotkania z uczestnikami misji humanitarnych oraz planowane wykłady i warsztaty dot. problematyki humanitarnej i rozwojowej mogłyby stanowić doskonałe uzupełnienie zajęć z zakresu edukacji globalnej czy wychowania obywatelskiego, a także zachętę do podjęcia pracy w roli wolontariuszy.

W Miasteczku spotkać będzie można pracowników organizacji pozarządowych i ONZ, którzy pracują w Polsce i na świecie i dowiedzieć się, jak wyjechać na misje humanitarne prowadzone przez organizacje międzynarodowe, a także jak wygląda codzienne życie i praca w miejscach dotkniętych klęskami żywiołowymi i humanitarnymi.
Na odwiedzających czekają też pokazy ratownictwa, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, reagowania w sytuacji zagrożenia, pokazy dronów, wystawy i instalacje.

Więcej informacji o Miasteczku Humanitarnym i Warszawskich Targach Humanitarnych znajdziecie Państwo na stronie www.humanitarianexpo.com.

 

Lubelska Fundacja Rozwoju wspólnie z partnerami projektu  „SharEEN” (Opportunities for European Entrepreneurs in the Sharing Economy) zaprasza do uczestnictwa w Sharing economy – online training programme.

Szkolenie skierowane jest do:

  • start-upów,
  • firm działających w obszarze ekonomii współdzielenia (sharing economy),
  • osób np. z pomysłem na stworzenie platformy funkcjonującej na zasadzie sharing economy.

Dzięki udziałowi w kursie poznasz swoje szanse i wyzwania związane z sharing economy oraz otrzymasz narzędzia i wskazówki, jak budować swój biznes. Po zakończeniu szkolenia istnieje możliwość skorzystania z usług coachingu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji:  https://www.shareen.eu/online-training/general-information

tel. 669 200 929

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim. Zachęcamy do rejestracji już dziś, szkolenie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona!

Rejestracja: https://www.shareen.eu/online-training/training-registration

Zapraszamy!

Staż trwa 3 miesiące, wynagrodzenie 2500 netto/ miesiąc.

Wygraj staż to wyjątkowa okazja nabycia szlifów zawodowych skierowana do:
studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających.

Wraz ze Złotymi Tarasami przygotowalismy dla 5 studentów  możliwość odbycia płatnych staży u jednego z naszych Partnerów na terenie Warszawy.

Są nimi firmy cieszące się renomą na rynku: Cushman & Wakefield, BIC, Arena Tax, Goodyear, Volvo Truck.

Nie chcemy wiedzieć jakie masz oceny. Ważne kim jesteś, co Cię zajmuje, ile pasji w sobie posiadasz i ile chęci do rozwoju.

W ramach stażu proponujemy praktyki w marketingu, HR, sprzedaży, dziale prawnym oraz księgowym. 

Formularz zgłoszeniowy znajduje sie na stronie: www.akademiakarierynazlotej.pl